Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra kolagenas?
Kolagenas yra struktūrinis baltymas, turintis trigubos spiralės molekulinę struktūrą, sudarytą iš trijų aminorūgščių grandinių, kurios sudaro stiprias skaidulas ir suteikia kūnui jo struktūrą. Kolagenas yra gausiausias žmogaus organizmo baltymas, turintis maždaug 1/3 viso baltymų kiekio. Tai užtikrina mūsų kūno jungiamųjų audinių vientisumą, elastingumą ir stiprumą, taip išlaikant mūsų odos, kremzlės bei kaulų formą ir funkcijas.
Kas yra Marine kolagenas?
Jūrinis kolagenas yra iš žuvų odos gaunamas kolagenas, todėl jis taip pat vadinamas „žuvų kolagenu“, kuriame yra I ir III tipo kolageno molekulių.

Jūrų kolageno biologinis prieinamumas yra geresnis nei kitų gyvūninės kilmės kolageno. Biologinis prieinamumas yra greitis, kuriuo maistas absorbuojamas į kraują per mūsų žarnyno sienelę. Kitaip tariant, jūrinis kolagenas į kraują patenka greičiau nei bet kuris kitas kolageno tipas.
Kokios yra kolageno rūšys
Tiksliau tariant, yra daugybė skirtingų kolageno rūšių - 16. Tačiau labiausiai paplitę ir gerai ištirti kolageno tipai yra šie: I, II ir III tipai (90%).

I tipo kolagenas ir III tipo kolagenas yra labiausiai paplitę mūsų kūnuose. I tipo kolagenas yra atsakingas už stiprius plaukus, odą, nagus ir kaulus. III tipas tarnauja kaulų vientisumui ir kraujotakos sistemos kraujagyslių tvirtumui.

II tipo kolagenas yra mažiau paplitęs žmogaus kūne. Jis plačiai paplitęs sąnariuose ir kremzlėse. II tipo kolageno sunaudojama daugiausia sąnarių sveikatai skatinti. (randamas gyvūninės kilmės kolageno, netaikomas žuvų / jūrų kolagenui).
Kas yra hidrolizuotas kolagenas?
Hidrolizuotas kolagenas yra kolagenas, perdirbamas pirmiausia išgaunant žuvies želatiną iš natūralaus šaltinio (žuvies odos), o želatinos baltymų struktūrą suskaidoma į mažesnes aminorūgščių sekas (peptidus), daugiausia turinčias glicino, prolino ir hidroksiprolino. , kaip skilimo įrankius naudojant bioaktyvius fermentus.

Dėl labai mažos peptidų molekulinės masės (4 kDa) pasiekiamas didesnis biologinis prieinamumas, o kolageno molekulės pristatomos ten, kur to labiausiai reikia.
Kokia yra Col Du Marine ™ kolageno kilmė??
Mūsų jūrinio kolageno ingredientas - Naticol ® HPMG - išdidžiai gaminamas pramonės lyderio Weishardt Group (Prancūzija), kuris yra vienas iš jūrinio kolageno gamybos pradininkų pasaulyje. „Naticol ® HPMG“ gamyba veikia laikantis aukščiausių kokybės standartų ir laikomas etaloniniu jūros kolageno produktu. Štai keletas faktų apie „Naticol ® HPMG“:
 • Jis gaminamas per želatinos fazę; taigi peptidų seka yra 100% kontroliuojama
 • Jis gaminamas tik iš tvarių laukinių ir akvakultūros šaltinių
 • Jis turi 100% neutralų kvapą, skonį, skonįs – pilnai ištirpinus.
 • Jis yra mikro granuliuotos formos, prisidedant prie jo geresnio skiedimo gėrime
 • Tai natūralus produktas ir neklasifikuojamas kaip „maisto priedas“ - todėl nėra „E“ ženklo.
 • Jis pagamintas pagal ISO 9001 ir FSSC 22000 standartus
 • Jis yra sertifikuotas Halal ir Kosher


 • Kiekviena pagaminta partija tiriama atsižvelgiant į likutinį vandenį, maistinę vertę, sunkiuosius metalus ir mikrobiologiją. Mūsų gaminiu tampa „Col Du Marine ™“ tik visiškai patikrintos partijos, kurias galima atsekti nuo A iki Z ir turinčias išsamius saugos dokumentus pagal ES reglamentus.

  Galutinė „Col Du Marine ™“ gamyba atliekama ES akredituotose vaistinių ir maistinių medžiagų patalpose .
  Kodėl Col Du Marine ™ kolagenas geresnis nei kiti jūrų kollagenai?
  Labai svarbu yra tai, kad fantastiškus rezultatus gali duoti tik labai švelnios hidrolizės būdu perdirbtas ir per visas fazes praeinantis kolagenas, tikslios sekos peptidai, gali duoti fantastiškų rezultatų.

  Žuvų odos turi būti daug kartų valomos, kad jose nebūtų svetimkūnių, tokių kaip riebalai, mėsa, kaulai ir žvynai. Kolageno ekstrahavimas atliekant tiesioginę fermentinę odos hidrolizę, neperduodant želatinos fazės, taip pat nėra teisingas, nes apdorojimo temperatūra turi būti žema, o fermentai, atsakingi už tam tikrų aminorūgščių sekų susidarymą, gali lengvai pasidaryti nekontroliuojami.

  Deja, daugelis kolageno produktų yra pagrįsti ingredientais, kurie neturi kontroliuojamo patentuoto gamybos metodo ir specifikacijos. Jei kolageno aminorūgščių seka neatitinka to, ką ji turėtų atitikti, jis gali būti laikomas tiesiog baltymu, kuris gali prisidėti prie bendros sveikatos, tačiau neatliks savo misijos - padidinti paties organizmo kolageno gamybą. Taigi jūrinio kolageno papildo pasirinkimas gali būti rizikingas, todėl nei gražūs dizainai, nei „rinkodaros dozuojami“ mažai koncentruoti produktai, žadantys per trumpą laiką pakeisti jūsų odą, neturėtų būti jūsų pasirinkimo direktyva. Tik įrodyti prekių ženklai gali būti ir naudingi ir ekonomiški. „Col Du Marine ™“ yra garantuojamas aukščiausios kokybės prekės ženklo kolagenas, turintis didžiausią įmanomą peptidų koncentraciją, kuris įvykdys duota pažadą - prisidėdamas prie jūsų jaunystės ir sveikatos.

  Tolesniame DUK skyriuje galite sužinoti daugiau apie tai, kaip gaminamas mūsų kolagenas.
  Kaip pagamintas Col Du Marine ™ kolagenas??

  1) Riebalų šalinimas, dažnai vadinamas riebalų šalinimu arba riebalų sutrumpinimu, yra riebalų rūgščių ir bet kokio kito svetimkūnio pašalinimas iš odos.
  2) Apdorojimas rūgštimi, siekiant atskirti natūralią kolageno struktūrą nuo natūralaus šaltinio.
  3) Žuvies želatinos ekstrahavimas.
  4) Valymas - nešvarių cheminių elementų pašalinimas iš želatinos masės.
  5) Fermentinė hidrolizė yra procesas, kurio metu fermentai skaido baltymų ryšius į peptidus tam tikroje sekoje (kolageno amino seka).
  6) Koncentracija, mažinanti vandens kiekį masėje.
  7) Ultrafiltravimas - filtruojamas naudojant 4 kDa filtrą, užtikrinant, kad pašalinamas žuvies skonis ir kvapas (filtras mažesnis nei cigarečių).
  8) Sterilizacija užtikrins 100% saugumą.
  9) Džiovinimas purškiant yra sausų miltelių iš skysčio ar suspensijos gamybos būdas, greitai džiovinamas karštomis dujomis.
  Kaip naudoti Col Du Marine™ kolageną?
  Geriausias būdas naudoti Col Du Marine ™ kolageną yra įpilti jo į rytinę kavą, kokteilį, kambario temperatūros vandenį, sultis ar bet kurį kitą jūsų pasirinktą gėrimą . Jis turi būti sumaišytas į gėrimą, kad visiškai prasiskietų. Col Du Marine ™ kolagenas gali būti vartojamas tiek tuščiu skrandžiu, tiek kartu su kitu maistu. „Col Du Marine ™“ kolageno taip pat galima dėti į daugelio rūšių maistą, įskaitant salotų padažus, sriubas, desertus ir kepinius.

  Remdamiesi 2016 m. Nicoje, Prancūzijoje atliktu kolageno klinikinių tyrimu, mes siūlome 12 savaičių kursą, pagrįstą 5 g paros norma. Tyrimo santrauką galite rasti spustelėję šią nuorodą:

  nuorodą: http://www.jarcp.com/2889-specific-natural-bioactive-type-1-collagen-peptides-oral-intake-reverse-skin-aging-signs-in-mature-women.html

  Remiantis tolesniais daugybe klinikinių tyrimų, jūrinis kolagenas gali būti suvartojamas ne daugiau kaip 20 g per dieną. Viršijus maksimalią rekomenduojamą dozę, gali būti leidžiama tik pasitarus su terapeutu.
  Kokia yra dienos rekomenduojama Col Du Marine™ kolageno dozė?
  Rekomenduojama Col Du Marine ™ kolageno paros dozė yra 5 g, tai atitinka 2 kaušelius, rastų Col Du Marine ™ indelyje arba viename paketėlyje.

  Taip pat galima padidinti dienos dozę iki 20 g. Col Du Marine ™ kolageno - siekiant greitesnių ir gilesnių rezultatų.
  Ar yra koks nors Col Du Marine ™ kolageno vartojimo šalutinis poveikis?
  Col Du Marine ™“ - 100% natūralus kolagenas, gaunamas iš žuvų. Jame nėra jokių kitų ingredientų ir priedų. Šis ingredientas yra daugelio testų objektas, todėl jokio neigiamo ar nepageidaujamo šalutinio poveikio niekada nebuvo oficialiai užregistruota ar pastebėta. Nerekomenduojama tiems, kurie yra alergiški žuviai. Col Du Marine ™ - be jokių riebalų ir cholesterolio rūšių. Taigi jis taip pat tinka diabetikams. Tačiau jei šios medžiagos nebus vartojamos atsakingai, tam tikru mastu kiekviena medžiaga gali turėti neigiamos įtakos. Jei kyla abejonių dėl dozės ir galimo šalutinio poveikio, prieš pradedant vartoti vaistą, siūlome pasitarti su gydytoju.
  Kiek laiko prieš pirmą rezultatą?
  Atsižvelgiant į amžių ir recipiento tikslą, pirmųjų rezultatų galite tikėtis jau po trečiosios Col Du Marine ™ vartojimo savaitės.

  Bendri apčiuopiami rezultatų požymiai yra šie:
 • Geriau hidratuota oda (mažesnis saulės, vėjo, šalčio ir miesto aplinkos poveikis)
 • Lygesnė oda ant riešo sričių (ši sritis pastebima labiausiai)
 • Spinduliuojanti odos išvaizda, panaši į kosmetikos naudojimą serumo pagrindu
 • Stebint nuo pirmos vartojimo dienos, pastebimai matomas raukšlių sumažėjimas
 • Apčiuopiamai stipresni plaukai ir nagai (storesni, greičiau auga)
 • Sumažėjusios sausgyslių ir kremzlių problemos
 • Apskritai geresnė savijauta - pagerėja kraujagyslių funkcija ir žarnyno sveikata

 • Norėdami gauti visą poveikį, mes rekomenduojame baigti 12 savaičių kursą. Tai gali būti tęsiama kaip įprasta arba pakartoti kas tris ar šešis mėnesius.

  Prisijungti

  Praradote savo slaptažodį?

  Sukurti paskyrą?

  You were not leaving your cart just like that, right?

  Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)