PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS

Prieš apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.coldumarine.lt ar naudodamiesi ja, atidžiai perskaitykite šias Paslaugų teikimo sąlygas.

 1. BENDROS NUOSTATOS

1.1. Prekybos internetu svetainėje www.coldumarine.lt (toliau – „E-parduotuvė“) siūlomų produktų – maisto papildų (toliau – „Prekė/-ės“) pardavėjas ir valdytojas yra įmonė SIA „Baltic Biotechnologies“, įsteigta pagal Latvijos Respublikos įstatymus, įregistruota Latvijos Komerciniame registre su reg. Nr. 40203107733, juridinis adresas: Dreiliņu gatvė 2, LV-1046, Ryga, Latvija.

 1. E-parduotuvės paslaugų teikimo sąlygos (toliau – „Paslaugų teikimo sąlygos“ arba „Sąlygos“) taikomos visiems asmenims, kurie lankosi E-parduotuvėje arba pateikia užsakymą ir perka E-parduotuvėje, (toliau – „Klientas (-ai)“ arba „Jūs“). Naudodamiesi mūsų E-parduotuvės paslaugomis Jūs patvirtinate, kad šios Paslaugų teikimo sąlygos Jums yra privalomos. Šios Sąlygos reglamentuoja Pardavėjo Prekių pardavimą tik internetiniu kanalu www.coldumarine.lt ir tik Klientams – fiziniams asmenims. Sąlygos galioja tarp Pardavėjo ir Kliento ir yra prieinamos E-parduotuvės svetainėje.

1.3. Kilus klausimams, susijusiems su E-parduotuve ar šiomis Paslaugų teikimo sąlygomis, prašome rašyti el. paštu: info@coldumarine.lt

 1. Klientui, kuris pagal Lietuvos Respublikos teisės normas yra laikomas vartotoju, atliekant užsakymą ir įsigyjant E-parduotuvėje siūlomas parduoti Prekes, toks abipusis susitarimas dėl Prekių pirkimo yra nuotolinė sutartis, kuriai taikomas Vartotojų teisių apsaugos įstatymas. Šias Paslaugų teikimo sąlygas atitinkanti nuotolinė Prekės pirkimo sutartis tarp Pardavėjo ir Kliento, kuris atlieka užsakymą ir perka internetinėje svetainėje www.coldumarine.lt, laikoma sudaryta apmokėjimo už Prekę momentu, nesurašant atskiro nuotolinės sutarties dokumento.
 2. E-parduotuvės skiltis „Privatumo politika“ yra esminė ir neatskiriama šių Paslaugų teikimo sąlygų dalis.
 3. PRODUKTŲ PIRKIMAS

2.1. Visa informacija apie Pardavėjo siūlomas parduoti Prekes pateikiama svetainėje
www.coldumarine.lt ir parduodamus produktus Jūs galite įsigyti asmeniniam naudojimui sau arba Jūsų pasirinktam (-iems) gavėjui (-ams).

2.2. Pirkėjo užsakymo patvirtinimo metu nurodyta Prekės kaina galioja perkant E-parduotuvėje. Jeigu gavę Jūsų užsakymą išsiaiškinsime, kad E-parduotuvėje pirkimo metu nurodyta Prekės kaina skiriasi nuo tuo metu galiojusios teisingos Prekės kainos, susisieksime su Jumis ir prašysime atšaukti atliktą užsakymą, kurio kaina neatitinka galiojančios prekės kainos, tačiau nepavykus susisiekimui – Jūsų užsakymas bus visiškai anuliuotas ir mes grąžinsime už užsakymą sumokėtą apmokėjimą.

2.3. Pardavėjas turi teisę be išankstinio įspėjimo keisti E-parduotuvėje esančių Prekių kainas ir pasiūlymą. Internetinėje parduotuvėje pateikiamų Prekių kainos nurodytos eurais (EUR) su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM) (su pristatymo adresais ES šalyse).

2.4. Pristatymo išlaidos į kainą neįskaičiuotos ir apskaičiuojamos pateikiant užsakymą, atsižvelgiant į pasirinktą pristatymo būdą ir Jūsų buvimo vietą bei pristatymo vietą.

2.5. Galutinė Prekės kaina, įskaitant mokesčius ir rinkliavas bei pristatymo išlaidas, nurodoma prieš sudarant nuotolinę sutartį.

2.6. E-parduotuvėje esantys Prekių paveikslėliai yra iliustratyvūs. Prekių pakuotės nuotraukos gali skirtis nuo tikrojo Prekės ar Prekių pakuotės dydžio ir išvaizdos.

 1. UŽSAKYMŲ TEIKIMAS IR PIRKIMAI

3.1. Norint sudaryti nuotolinę sutartį su Pardavėju ir apsipirkti E-parduotuvėje, atsiskaitymui Klientui reikalinga debetinė ar kreditinė kortelė arba banko atsiskaitymų sąskaita.

3.2. Už nepakaltinamo ar neveiksnaus Kliento pirkinio apmokėjimą atsako jo teisėtas atstovas.

3.3. Klientas, norintis įsigyti Prekes, turi užeiti į konkretų puslapį www.coldumarine.lt svetainėje, kuriame yra visas Prekių aprašymas, tada pasirinkti norimą kiekį ir įdėti jį į Kliento virtualų prekių krepšelį, paspausti mygtuką „DĖTI Į KREPŠELĮ” ir užpildyti reikiamą informaciją. Ši seka taikoma visoms Prekėms, kurias Klientas nori įsigyti.

3.4. Pasirinkęs ir įdėjęs Prekes į krepšelį, Klientas turi galimybę iki užsakymo patvirtinimo peržiūrėti ir redaguoti pirkinių krepšelio turinį paspaudęs jo piktogramą viršutiniame dešiniajame ekrano kampe ir atlikti reikiamus koreguojančius veiksmus (pvz., ištrinti nepageidaujamas Prekes iš krepšelio ir (arba) pridėti kitą Prekę į krepšelį ir (arba) pataisyti Prekių skaičių). Meniu „KREPŠELIO SANTRAUKA“ turite pasirinkti vieną iš mūsų siūlomų pristatymo būdų.

3.5. Norėdami užbaigti užsakymą kitame meniu žingsnyje spauskite „TĘSTI PIRKIMĄ“,
Klientas turi nurodyti savo vardą, pavardę, pristatymo adresą, kontaktinį telefono numerį ir el. paštą bendravimui su Jūsų užsakymu susijusiais klausimais. Klientas privalo nurodyti tikslią informaciją, reikalingą pirkimo įvykdymui ir pristatymui, kitu atveju užsakymo įvykdymas ir pristatymas negarantuojamas. Prieš patvirtindami užsakymą, turite patvirtinti, kad susipažinote su SIA “Baltic Biotechnologies” Privatumo politika ir šiomis Paslaugų teikimo sąlygomis bei sutinkate su jų nuostatomis. Užpildę reikiamą informaciją, turite pasirinkti vieną iš E-parduotuvės siūlomų apmokėjimo būdų ir atlikti apmokėjimą už užsakytą Prekę.

3.6. Užpildęs visą reikiamą informaciją ir atlikęs apmokėjimą, Klientas gaus el. paštu užsakymo patvirtinimą. Jei negaunate šio patvirtinimo el. laišku, susisiekite su mumis.

3.7. Prekės užsakymas laikomas Kliento pasiūlymu Pardavėjui sudaryti nuotolinę sutartį pagal šias Paslaugų teikimo sąlygas dėl Kliento užsakymo ir Kliento užsakytų Prekių pristatymo bei Kliento sutikimo įsigyti užsakytą Prekę nurodyta kaina.

3.8. Gavę užsakymą mes galime atsisakyti vykdyti užsakymą, jei Kliento debetinė ar kreditinė kortelė nėra įgaliota apmokėti užsakymą. Užsakymo įvykdymo atsisakymo teise galime pasinaudoti net jei užsakytos Prekės nėra. Tokiu atveju nedelsiant susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl geriausio sprendimo – Prekės pristatymo kitu laiku, lygiavertės prekės pristatymo arba užsakymo atšaukimo, grąžinant Kliento sumokėtą pirkimo mokestį.

 1. UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

4.1. Klientas, apsipirkdamas mūsų internetinėje parduotuvėje, gali pasirinkti vieną iš šių mokėjimo būdų:

4.1.1. išankstinis apmokėjimas mokėjimo kortele
Už E-parduotuvėje užsakytas Prekes Klientas gali atsiskaityti kredito ir debeto kortelėmis –
VISA, MasterCard, Maestro, kurios turi saugią mokėjimo internetu galimybę. Suvedus kortelės turėtojo
duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, užsakymo suma bus
iš karto nurašoma nuo sąskaitos.

4.1.2. išankstinis apmokėjimas interneto banke
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Klientas yra nukreipiamas į PayPal mokėjimo sistemą. Mokėjimas turi būti atliktas pagal PayPal sąlygas. Apmokėjus sąskaitą, grįžtama į internetinės prekybos svetainę www.coldumarine.lt, kur pasirodo pranešimas apie tai, kad užsakymas yra gautas, taip pat Klientas į savo elektroninio paštą gauna el. laišką apie užsakymo patvirtinimą.

4.1.3. išankstinis apmokėjimas kuponais
Užsakymui apmokėti Klientas gali panaudoti galiojantį kupono kodą, įvesdamas jį į prekių krepšelį tam
skirtoje eilutėje

 1. PREKIŲ PRISTATYMAS
 2. Užsakymai internetinėje svetainėje www.coldumarine.lt priimami tik pristatymui Lietuvoje ir juos teikia DPD Lietuva kurjerių tarnybos. Vidutinis pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje yra nuo 3 iki 5 dienų nuo apmokėjimo už užsakymą gavimo, tačiau Pardavėjas pasilieka teisę Prekes pristatyti per 10 (dešimt) dienų, kadangi pristatymo terminai gali skirtis priklausomai nuo Prekių prieinamumo sandėlyje ir kitų sąlygų (pvz., ilgesnis pristatymo laikas prieš šventes, kurjerių tarnybos krūvis ir pan.).

5.2. Prekės pristatomos adresu, kurį Klientas nurodė patvirtindamas užsakymą. Klientas atsako už pristatymo adreso teisingumą. Pristatymo kainos nustatomos pagal tiekėjo nustatytus tarifus. Pristatymo išlaidas Klientas apmoka kartu su užsakytų Prekių apmokėjimu, iki užsakymo gavimo ir Prekių pristatymo patvirtinimo. Pristatymo kaina yra įtraukta į Prekių užsakymo sąskaitą, jei Pardavėjas nenurodė nemokamo pristatymo.

5.3. Dėl pristatymo galimybių ir išlaidų į kitas šalis kreipkitės el.paštu info@coldumarine.lt

 1. KLIENTŲ DUOMENŲ TVARKYMAS

6.1. Interneto prekybos svetainėje www.coldumarine.lt skiltyje „PRIVATUMO POLITIKA“ yra pateikiama informacija apie Kliento asmens duomenų naudojimą.

6.2. Pardavėjas, siekdamas įvykdyti Kliento pateiktą užsakymą, remiantis sudaryta nuotoline sutartimi, turi gauti ir tvarkyti Prekių užsakyme nurodytus asmens duomenis, o Klientas, pateikdamas užsakymą, privalo nurodyti savo asmens duomenis.

 1. GARANTIJA IR ATSAKYMO TEISĖ

7.1. Garantija – tai gamintojo ar Pardavėjo pasižadėjimas grąžinti Klientui (vartotojui) už Prekę sumokėtą pinigų sumą, pakeisti Prekę į atitinkamą Prekę arba nemokamai ištaisyti Prekės neatitikimą ar atlikti kitus veiksmus, jeigu Prekė neatitinka garantijos ar reklamoje pateiktų charakteristikų.

7.2. Garantinių teisių įgyvendinimas galimas, jeigu Pirkėjas išsaugojo pirkimą patvirtinantį dokumentą, kurį Pardavėjui turi pateikti kartu su įsigyta Preke.

7.3. Teisė atsisakyti sutarties – tai Kliento (fizinio asmens, kuris Vartotojų teisių apsaugos įstatymo kontekste yra „vartotojas“) teisė per 14 dienų nuo tos dienos, kai Klientas ar jo nurodytas trečiasis asmuo, išskyrus vežėją, nurodytą Kliento, gavo Prekes (įgijo nuosavybėn), atsisakyti Prekių šiame punkte nustatyta sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo tvarka.

7.4. Siekiant išvengti ginčų, užsakymo gavimo metu Klientas privalo įsitikinti, kad užsakytos Prekės atitinka užsakymą (komplektas, prekių pavadinimai, tūris, spalva ir kiti esminiai parametrai).

7.5. Klientas negali pasinaudoti teise atsisakyti sutarties:
7.5.1. jeigu nebuvo laikomasi norminiuose aktuose nustatyto sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo termino;
7.5.2. jei Klientas atidarė Prekės pakuotę ir/ar pakuotė pažeista;
7.5.3. užsakytos Prekės negali būti grąžinamos pagal savo pobūdį arba yra greitai gendančios arba greitai
sunaudojamos;
7.5.4. įsigyti maisto papildai, kuriems reikalingos tam tikros laikymo sąlygos (drėgmės,
šviesos, temperatūros ir kt. apribojimai).

7.6. Vartotojas yra atsakingas už prekės kokybės ir saugumo išlaikymą sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu. Pardavėjas pasilieka teisę atsisakyti Pirkėjui pasinaudoti sutarties atsisakymo teise arba imti kompensacinį mokestį tuo atveju, jei Prekė yra sugadinta dėl neatsargaus elgesio Prekės naudojimo metu ar nesilaikant instrukcijos nurodymų, pametus originalią Prekės pakuotę arba jos pakuotė yra labai sugadinta.

7.7. Prieš pasibaigiant sutarties atsisakymo teisės galiojimo terminui, Klientas informuoja Pardavėją apie sprendimą atsisakyti nuotolinės sutarties, išsiųsdamas Pardavėjui el. paštu info@coldumarine.lt. atsisakymo formą arba pranešimą apie pasinaudojimą sutarties atsisakymo teise ir pirkimą patvirtinančio dokumento kopiją.  Termino laikomasi, jeigu Pirkėjas Pardavėjui išsiunčia atsisakymo formą arba pranešimą apie sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimą nepasibaigus sutarties atsisakymo teisės galiojimui. Vartotojas turi įrodyti, kad pasinaudojo teise atsisakyti sutarties.

7.8. Klientas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo atsisakymo išsiuntimo Pardavėjui grąžinti Prekes Pardavėjui, siunčiant jas adresu: Gaujas gatvė 25-1, Ryga, LV-1010 Pirkėjas pats padengia išlaidas, susijusias su Prekių grąžinimu ir siuntimu.

7.9. Pardavėjas atlygina Pirkėjui iš Kliento gautus mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas
(išskyrus papildomas išlaidas, atsiradusias dėl to, kad Klientas pasirinko kitokį nei
Pardavėjo pasiūlytas pigiausias standartinis pristatymo būdas) ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo tos dienos, kai Pardavėjas gavo Kliento atsisakymą (sprendimą atsisakyti nuotolinės sutarties). Pardavėjas grąžina minėtą pinigų sumą naudodamas tos pačios rūšies mokėjimo priemonę, kurią naudojo Klientas, t.  y. pavedimu į Kliento banko atsiskaitomąją sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

7.10. Pardavėjas turi teisę sulaikyti Kliento sumokėtos sumos grąžinimą tol, kol negavo Prekės iš Kliento arba Klientas nepateiks Pardavėjui patvirtinimo, kad Prekė buvo grąžinta, priklausomai nuo to, kokių veiksmų buvo imtasi anksčiau. Sumokėti pinigai negrąžinami net ir įvykus kuriam nors iš 7.5 punkte nurodytų atvejų.

7.11. Visais atvejais, kai nutraukiama nuotolinė sutartis ir/ar Prekė grąžinama Pardavėjui, Klientas privalo grąžinti kartu su Preke gautą dovaną, skirtą už produktų įsigijimą arba tam tikrą pirkimo sumą, išskyrus atvejus, jei Klientas, atlikdamas užsakymą, tiesiogiai atsisakė gauti dovaną. Dovana turi būti nenaudota ir nepažeistoje originalioje pakuotėje. Jei dovana negrąžinama, Klientas turi sumokėti už dovaną jos vertės dydį pagal Pardavėjo nustatytą prekės kainą.

7.12. Tuo atveju, jei Klientas po užsakymo pateikimo E-parduotuvėje gavo sugadintą, nekokybišką ar netiksliai sukomplektuotą užsakymą, tokio klausimo sprendimui rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis raštu el.paštu: info@coldumarine.lt

 1. MAISTO PAPILDŲ NAUDOJIMO APRIBOJIMAI

8.1. Atsižvelgiant į tai, kad Prekių asortimente yra Lietuvos Respublikoje registruotų maisto papildų, Klientas turi būti ypač atidus ir atidžiai perskaityti bei vadovautis Lietuvos Respublikoje registruotų maisto papildų vartojimo aprašymu.

8.2. Prie kiekvieno maisto papildo pridedamas įspėjimas „Maisto papildas nepakeičia visavertės ir subalansuotos mitybos!“ Kilus klausimams, Pirkėjas, prieš vartodamas maisto papildus, turi atidžiai perskaityti vartojimo instrukciją.

 1. SKUNDŲ, PASIŪLYMŲ IR PAGEIDAVIMŲ NAGRINĖJIMAS
  Bet kuris Klientas gali teikti Pardavėjui rekomendacijas, pasiūlymus dėl E-parduotuvės darbo arba pateikti skundą, atsiųsdamas jį el.paštu info@coldumarine.lt. Skundai išnagrinėjami per 10 darbo dienų nuo jų gavimo dienos, atsakymą išsiunčiant skunde nurodytu elektroninio pašto adresu. Pardavėjui nepripažinus Kliento išreikšto skundo pagrįstu ir su juo nesutinkant, Klientas turi teisę ginčą spręsti Vartotojų teisių apsaugos įstatyme nustatyta tvarka.
 1. ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS IR NENUGALIMOS JĖGOS APLINKYBĖS:

10.1. Pardavėjas neatsako už Prekių gamintoją ir neatsako Pirkėjui už Prekės naudojimo įtaką Pirkėjo sveikatai, saugai ir gyvybei.

10.2. Pirkėjas atsako už bet kokią žalą, kurią Pardavėjui padarys pažeisdamas šias Sąlygas.

10.3. Pardavėjas neatsako Pirkėjui už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią Pirkėjui dėl Prekių nepristatymo laiku ar pavėluoto pristatymo arba jeigu Prekių pristatymas vėluoja ar atidėtas dėl blogų ar nenumatytų oro sąlygų, taip pat dėl ​​valstybinės valdžios priimtų norminių aktų (įskaitant izoliacija/“lockdown”).

 1. INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ
  Visa informacija ir turinys, esantis E-parduotuvėje, įskaitant, bet neapsiribojant, prekių ženklai, logotipai, paslaugų ženklai, tekstas, grafika, logotipai, mygtukų piktogramos, vaizdai, garso klipai, duomenų rinkiniai ir programinė įranga, taip pat jų rinkimas ir organizavimas yra SIA “Baltic Biotechnologijos“, mūsų filialų, partnerių ar licencijų išdavėjų nuosavybė ir saugoma Latvijos Respublikos ir tarptautiniais norminiais aktais, reglamentuojančiais intelektinės nuosavybės apsaugą, įskaitant norminius aktus, reglamentuojančius autorių teises ir prekių ženklus. Mūsų prekių ženklai jokiu būdu
  negali būti naudojami jokiam tikslui be mūsų aiškaus rašytinio sutikimo.
 1. PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGŲ PAKEITIMAI
  Pardavėjas turi teisę bet kada atnaujinti arba pakeisti šias Taisykles. Tokios atnaujintos Sąlygos įsigalioja nuo jų paskelbimo E-parduotuvės svetainėje. Klientas, prieš užsakydamas Prekes E-parduotuvėje, privalo susipažinti su galiojančiomis Taisyklėmis. Paslaugų teikimo sąlygos parengtos: 01.01.2022.

 

Prisijungti

Praradote savo slaptažodį?

Sukurti paskyrą?

You were not leaving your cart just like that, right?

Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)